Urząd Gminy Wierzbno – Gmina Wierzbno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Wierzbno – Gmina Wierzbno

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Wierzbno. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Wierzbno, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Wierzbno kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Wierzbno kontakt

Urząd Gminy Wierzbno kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Wierzbno poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wierzbno. Urząd Gminy Wierzbno kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wierzbno

Urząd Gminy Wierzbno jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Wierzbno możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Wierzbno godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Wierzbno

Adres: Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno

Telefon: 25 793 44 95, 25 793 46 77

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wierzbno:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Wierzbno

Urząd Gminy w Wierzbno to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Wierzbno, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Wierzbno odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Wierzbno to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Wierzbno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Wierzbno mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Wierzbno podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Wierzbno.

Urząd Gminy Wierzbno dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Wierzbno, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Wierzbno dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Wierzbno

Liczba wyświetleń: 100Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS