Urząd Gminy Wilczyn – Gmina Wilczyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Wilczyn – Gmina Wilczyn

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Wilczyn dla mieszkańców Gminy Wilczyn. Wydziały Urzędu Gminy Wilczyna – dowód osobisty, prawo jazdy.

Urząd Gminy Wilczyn kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Wilczyn, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Wilczyn kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Wilczyn. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Wilczyn jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Wilczyn.

Urząd Gminy Wilczyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Wilczyn są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Wilczyn godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Wilczyn jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Wilczyn godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Wilczyn

Adres: ul. Strzelińska 12D, 62-550, Wilczyn

Telefon: 63 268 30 32,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wilczyn:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Wilczyn

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Wilczynie, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Wilczyn czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Wilczyn jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Wilczynie wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Wilczynie można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Wilczyn stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Wilczyn zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Wilczyn Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Wilczyn. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Wilczyn. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wilczyn jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Wilczyn.

Mapa Urząd Gminy Wilczyn

Liczba wyświetleń: 201Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS