Urząd Gminy Wilga – Gmina Wilga

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Wilga kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Wilga. Wydziały Urzędu Gminy Wilgi.

Kontakt Urząd Gminy Wilga

Adres: Warszawska 38, 08-470 Wilga

Telefon: 25 685 30 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wilga

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Wilga

Urząd Gminy w Wildze stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Wilgi. Urząd Gminy Wilga to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Wilga dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Wilgi starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi.

Kontakt z Urzędem Gminy Wilgi

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wildze, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wilgi prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wilgi jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wilgi udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Wilga godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Wilgi warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Wilgi obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Wilgi jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Wilga jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Wilgi, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Gminy Wilga wydziały

W Urzędzie Gminy Wilga mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Wilgi mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Wilga są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Wilga

Liczba wyświetleń: 61Wyszukaj dodatkowe informacje: