Urząd Gminy Wińsko – Gmina Wińsko

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Wińsko – Gmina Wińsko

Urząd Gminy Wińsko kontakt – jak skontaktować się z Urzędem Gminy w Wińsku. Gmina Wińsko informacje dla mieszkańców. Telefony w Urzędzie Gminy w Wińsku.

Kontakt z Urzędem Gminy Wińska

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wińsku, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wińska prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wińska jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wińska udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Wińsko godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Wińska warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Wińska obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Wińska jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Wińsko jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Wińska, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Wińsko

Adres: plac Wolności 2, 56-160 Wińsko

Telefon: 71 380 42 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wińsko:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Wińsko

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Wińsko, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Wińsko. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Wińsko oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Wińsko.

Urząd Gminy Wińsko zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Wińska. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Wińska, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Wińsko tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Wydziały Urzędu Gminy Wińska

W ramach Urzędu Gminy Wińska dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wińska

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Wińska, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Wińska można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Wińsko

Liczba wyświetleń: 135Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS