Urząd Gminy Wiskitki – Gmina Wiskitki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Wiskitki – Gmina Wiskitki

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Wiskitki dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Wiskitkach. Pomoc od Urzędu Gminy w Wiskitkach.

Kontakt z Urzędem Gminy Wiskitek

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wiskitkach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Wiskitek kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Wiskitek jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Wiskitki godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Wiskitek warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Wiskitek obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Wiskitek jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Wiskitki

Adres: Tadeusza Kościuszki 1, 96-315 Wiskitki

Telefon: 46 854 50 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wiskitki:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-17:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-15:00

Gmina Wiskitki

Urząd Gminy w Wiskitkach oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Wiskitki mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Wiskitki można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Wiskitki posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Wiskitki składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Wiskitki to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Wiskitki
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy Wiskitki Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Wiskitki. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Wiskitki. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wiskitki jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Wiskitki.

Mapa Urząd Gminy Wiskitki

Liczba wyświetleń: 350Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS