Urząd Gminy Wiśniew – Gmina Wiśniew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Kontakt z Urzędem Gminy w Wiśniewie dla mieszkańców gminy Wiśniew. Kontakt Urząd Gminy Wiśniew – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wiśniewie.

Kontakt Urząd Gminy Wiśniew

Adres: ul. Siedlecka 13, 08-112 Wiśniew

Telefon: +48 25 641 73 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wiśniew

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Wiśniew Urząd Gminy

Urząd Gminy Wiśniewie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Wiśniew odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

Urząd Gminy Wiśniew kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Wiśniewie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Wiśniew kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Wiśniewie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Wiśniewie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wiśniewie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Wiśniewie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Wiśniew. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Wiśniewie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Wiśniew godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Wiśniewie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wiśniewie. Instytucja Urzędu Gminy Wiśniew jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Wiśniew jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Urząd Gminy Wiśniew Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Wiśniew. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Wiśniew. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wiśniew jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Wiśniew.

Mapa Urząd Gminy Wiśniew

Liczba wyświetleń: 42Wyszukaj dodatkowe informacje: