Urząd Gminy Wisznice – Gmina Wisznice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Wisznice – Gmina Wisznice

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Wisznic. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Wisznice, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Wisznice kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy w Wisznicach kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Wisznice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Wisznicach, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Wisznice, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wisznicach. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Wisznice kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Wisznice można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Wisznice godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Wisznicach, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Wisznice. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Wisznice jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Wisznice.

Kontakt Urząd Gminy Wisznice

Adres: Rynek 35, 21-580 Wisznice

Telefon: 83 378 21 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wisznice:

 • poniedziałek 07:30–15:30
 • wtorek 07:30–17:00
 • środa 07:30–15:30
 • czwartek 07:30–15:30
 • piątek 07:30–15:30

Gmina Wisznice

Urząd Gminy Wisznice to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Wisznice. W Urzędzie Gminy Wisznice mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Wisznice.

Urząd Gminy Wisznice pełni ważną funkcję koordynowania różnorodnych działań i projektów, których celem jest rozwój gminy. W ramach tych działań, priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg w Wisznicach, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy przedszkola. Dlatego Urząd Gminy Wisznice odgrywa istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zaznaczyć, że w celu lepszej organizacji pracy, Urząd Gminy Wisznice został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, osoby odwiedzające ten UG Wisznice powinny być świadome, do którego wydziału należy zgłosić swoje sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Wisznic, natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego czy miejsca zameldowania są obsługiwane przez Wydział Spraw Obywatelskich UG Wisznic. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Wisznice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wspieranie rozwoju. Dzięki koordynacji działań i skutecznemu zarządzaniu, Urząd Gminy Wisznice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Wisznice Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Wisznice Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Wisznice. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Wisznice prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Wisznice można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Wisznice wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Wisznice

Liczba wyświetleń: 129Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS