Urząd Gminy Wojciechowice – Gmina Wojciechowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Wojciechowice – Gmina Wojciechowice

Wydziały Urzędu Gminy Wojciechowice. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Wojciechowice. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Wojciechowice oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Wojciechowicach kontakt

Urząd Gminy Wojciechowice kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wojciechowicach można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Wojciechowicach, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Wojciechowicach zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Wojciechowicach w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wojciechowicach

Urząd Gminy Wojciechowice godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Wojciechowice można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Wojciechowicach zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Wojciechowice

Adres: Wojciechowice 50, 27-532 Wojciechowice

Telefon: 15 861 40 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wojciechowice:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Wojciechowice

Urząd Gminy Wojciechowice jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Wojciechowicach. Urząd Gminy Wojciechowice jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Wojciechowic znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Wojciechowice, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Wojciechowicach pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Wojciechowice jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Wojciechowice powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Wojciechowic natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Wojciechowicach.

Urząd Gminy Wojciechowice Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Wojciechowice, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Wojciechowice Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Wojciechowic korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Wojciechowice prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Wojciechowice będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Wojciechowic. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Wojciechowice do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Wojciechowice

Liczba wyświetleń: 153Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS