Urząd Gminy Wólka – Gmina Wólka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Wólka – Gmina Wólka

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Wólce — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Wólka. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Wólka.

Kontakt z Urzędem Gminy Wólki

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wólce, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wólki kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wólki jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Wólka godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wólki są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Wólki obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Wólka

Adres: Jakubowicka, 20-258 Lublin

Telefon: 81 746 48 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wólka:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Wólka

Urząd Gminy w Wólce jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Wólka. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Wólce jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Wólka jest ważnym punktem na mapie. Gmina Wólka stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Wólki. Urząd Gminy Wólka składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Wólka funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Wólka, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Wólka Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Wólce posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Wólka odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Wólka potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Wólce, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Wólka

Liczba wyświetleń: 149Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS