Urząd Gminy Wręczyca Wielka – Gmina Wręczyca Wielka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Wręczyca Wielka – Gmina Wręczyca Wielka

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Wręczyca Wielka. Telefon Urzędu Gminy w Wręczycy Wielkiej. Gmina Wręczyca Wielka kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Wręczycy Wielkiej.

Kontakt z Urzędem Gminy Wręczycy Wielkiej

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wręczycy Wielkiej, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wręczycy Wielkiej kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wręczycy Wielkiej jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Wręczyca Wielka godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wręczycy Wielkiej są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Wręczycy Wielkiej obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Wręczyca Wielka

Adres: Sienkiewicza 1, 42-130 Wręczyca Wielka

Telefon: 34 317 02 45,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wręczyca Wielka:

 • poniedziałek 7:15-15:15
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-15:15

Gmina Wręczyca Wielka

Urząd Gminy w Wręczycy Wielkiej jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Wręczyca Wielka. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Wręczycy Wielkiej jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Wręczyca Wielka jest ważnym punktem na mapie. Gmina Wręczyca Wielka stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Wręczycy Wielkiej. Urząd Gminy Wręczyca Wielka składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Wręczyca Wielka funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Wręczyca Wielka, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Wręczyca Wielka Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Wręczycy Wielkiej posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Wręczyca Wielka odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Wręczyca Wielka potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Wręczycy Wielkiej, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Wręczyca Wielka

Liczba wyświetleń: 649Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS