Urząd Gminy Wysokie – Gmina Wysokie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Wysokie – Gmina Wysokie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Wysokie – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Wysokie. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Wysokie?

Urząd Gminy w Wysokie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wysokie można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Wysokie trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Wysokie jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Wysokie należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Wysokie kontakt z mieszkańcami Wysokie prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Wysokie godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Wysokie, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Wysokie godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Wysokie nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Wysokie

Adres: ul. Nowa 1 23-145 Wysokie

Telefon: 84 680 62 06,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wysokie:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Wysokie

Urząd Gminy Wysokie to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Wysokie oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Wysokie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Wysokie – Urząd Gminy Wysokie – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Wysokie podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Wysokie, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Wysokie mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Wysokie telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Wysokie druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Wysokie udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Wysokie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Wysokie przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Wysokie

Liczba wyświetleń: 121Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS