Urząd Gminy Wyszki – Gmina Wyszki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Wyszki – Gmina Wyszki

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Wyszki dostępny na stronie internetowej. Gmina Wyszki Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy w Wyszkach kontakt

Urząd Gminy Wyszki umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Wyszkach można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Wyszki kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wyszkach

Kontakt w Urzędzie Gminy w Wyszkach można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Wyszki jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Wyszkach nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Wyszki

Adres: Piórkowska 2, 17-132 Wyszki

Telefon: 85 730 58 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wyszki:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Wyszki

W placówce jaką jest Urząd Gminy Wyszki można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Wyszki, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Wyszek .

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Wyszki został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Wyszek zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Wyszek jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Wyszki angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Urząd Gminy Wyszki Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Wyszkach posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Wyszki odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Wyszki potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Wyszkach, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Wyszki

Liczba wyświetleń: 59Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS