Urząd Gminy Żabia Wola – Gmina Żabia Wola

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Żabia Wola – Gmina Żabia Wola

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Żabia Wola dla mieszkańców Gminy Żabia Wola. Wydziały Urzędu Gminy Żabiej Woli – dowód osobisty, prawo jazdy.

Kontakt Żabia Wola Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Żabia Wola jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Żabiej Woli? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Żabiej Woli. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Żabia Wola godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Żabia Wola kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Żabia Wola telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Żabia Wola jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Żabiej Woli jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Żabia Wola telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Żabiej Woli, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Żabia Wola

Adres: ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola

Telefon: 46 858 27 00 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żabia Wola:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Żabia Wola

Urząd Gminy Żabiej Woli to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Żabiej Woli ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Żabiej Woli wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Żabiej Woli realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Żabia Wola, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Żabia Wola. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Żabia Wola Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Żabiej Woli posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Żabia Wola odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Żabia Wola potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Żabiej Woli, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Żabia Wola

Liczba wyświetleń: 240



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS