Urząd Gminy Żabia Wola – Gmina Żabia Wola

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Żabia Wola dla mieszkańców Gminy Żabia Wola. Wydziały Urzędu Gminy Żabiej Woli – dowód osobisty, prawo jazdy.

Kontakt Urząd Gminy Żabia Wola

Adres: ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola

Telefon: 46 858 27 00 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żabia Wola

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Żabia Wola

Urząd Gminy Żabiej Woli to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Żabiej Woli ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta.

Kontakt Żabia Wola Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Żabia Wola jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Żabiej Woli? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Żabiej Woli. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Żabia Wola godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Żabia Wola kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Żabia Wola telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Żabia Wola jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Żabiej Woli jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Żabia Wola telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Żabiej Woli, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Urząd Gminy Żabia Wola Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Żabiej Woli posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Żabia Wola odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Żabia Wola potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Żabiej Woli, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Żabia Wola

Liczba wyświetleń: 70Wyszukaj dodatkowe informacje: