Urząd Gminy Zalesie – Gmina Zalesie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Zalesie – Gmina Zalesie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Zalesia. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Zalesie, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Zalesie kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Zalesie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Zalesie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Zalesie kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Zalesie. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Zalesie jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Zalesie.

Urząd Gminy Zalesie godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Zalesie są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Zalesie godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Zalesie jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Zalesie godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Zalesie

Adres: Warszawska 34, 21-512 Zalesie

Telefon: 83 375 75 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zalesie:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Zalesie

Urząd Gminy Zalesie to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Zalesie. W Urzędzie Gminy Zalesie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Zalesie.

Urząd Gminy Zalesie pełni ważną funkcję koordynowania różnorodnych działań i projektów, których celem jest rozwój gminy. W ramach tych działań, priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg w Zalesiu, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy przedszkola. Dlatego Urząd Gminy Zalesie odgrywa istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zaznaczyć, że w celu lepszej organizacji pracy, Urząd Gminy Zalesie został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, osoby odwiedzające ten UG Zalesie powinny być świadome, do którego wydziału należy zgłosić swoje sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Zalesia, natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego czy miejsca zameldowania są obsługiwane przez Wydział Spraw Obywatelskich UG Zalesia. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Zalesie mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wspieranie rozwoju. Dzięki koordynacji działań i skutecznemu zarządzaniu, Urząd Gminy Zalesie odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Wydziały Urzędu Gminy Zalesia

W ramach Urzędu Gminy Zalesia dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Zalesia

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Zalesia, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Zalesia można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Zalesie

Liczba wyświetleń: 204Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS