Urząd Gminy Załuski – Gmina Załuski

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Załuski – Gmina Załuski

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Załusek. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Załuski, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Załuski kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy w Załuskach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Załuskach można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Załuskach trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Załuski jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Załuski należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Załuski kontakt z mieszkańcami Załusek prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Załuski godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Załuskach, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Załuski godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Załuskach nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Załuski

Adres: Gminna 17, 09-142 Załuski

Telefon: 23 661 90 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Załuski:

  • poniedziałek 08:00–16:00
  • wtorek 08:00–16:00
  • środa 08:00–16:00
  • czwartek 08:00–18:00
  • piątek 08:00–14:00

Gmina Załuski

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Załuski można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Załuski. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Załuski mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Załuski pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Załuski angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Załuski został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Urząd Gminy Załuski dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Załuski oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Załusek przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Załuski dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Załuski

Liczba wyświetleń: 318Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS