Urząd Gminy Zarszyn – Gmina Zarszyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Zarszyn – Gmina Zarszyn

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Zarszyn dostępny na stronie internetowej. Gmina Zarszyn Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt z Urzędem Gminy Zarszyna

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Zarszynie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Zarszyna prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Zarszyna jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Zarszyna udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Zarszyn godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Zarszyna warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Zarszyna obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Zarszyna jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Zarszyn jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Zarszyna, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Zarszyn

Adres: Bieszczadzka 74, 38-530 Zarszyn

Telefon: 13 467 10 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zarszyn:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-17:00
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-14:00

Zarszyn Urząd Gminy

Urząd Gminy Zarszynie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Zarszyn odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Zarszyn jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Zarszyna podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Zarszyn zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Zarszyn tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Zarszyna posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Zarszyn Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Zarszyn Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Zarszyn. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Zarszyn prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Zarszyn można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Zarszyn wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Zarszyn

Liczba wyświetleń: 186Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS