Urząd Gminy Zarzecze – Gmina Zarzecze

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Zarzeczu — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Zarzecze. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Zarzecze.

Kontakt Urząd Gminy Zarzecze

Adres: Długa 7, 37-205 Zarzecze

Telefon: 16 640 15 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zarzecze

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Gmina Zarzecze

Urząd Gminy w Zarzeczu jest instytucją zajmującą się zarządzaniem gminą Zarzecze. Zadaniem urzędu jest między innymi zbieranie podatków oraz opłat lokalnych, organizacja wyborów, jak i nadzór infrastruktury w Zarzeczu. Dodatkowo Urząd Gminy Zarzecze trzyma pieczę nad planowaniem przestrzennym oraz rozwojem gospodarczym. Urząd Gminy Zarzecze to ważna instytucja, szczególnie dla mieszkańców.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Zarzecza?

Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Zarzeczu, najlepiej skorzystać z informacji kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Zarzecza umożliwia kontakt zdalny, m.in. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, z uwzględnieniem godzin otwarcia placówki. Informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Zarzecza można uzyskać osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Zarzecza

Chcąc uzyskać informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy w Zarzeczu, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed planowaną wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Zarzecza obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, natomiast w dni ustawowo wolne od pracy jest zamknięty. W przypadku zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Urząd Gminy Zarzecze wydziały

Urząd Gminy w Zarzeczu posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Zarzecza czy Wydział Spraw Obywatelskich Zarzecze. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Zarzecze wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Zarzecze

Liczba wyświetleń: 46Wyszukaj dodatkowe informacje: