Urząd Gminy Zawichost – Gmina Zawichost

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Zawichost – Gmina Zawichost

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Zawichoście – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Zawichost. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Zawichost?

Urząd Gminy w Zawichoście kontakt

Urząd Gminy Zawichost kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Zawichoście można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Zawichoście, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Zawichoście zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Zawichoście w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zawichoście

Urząd Gminy Zawichost godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Zawichost można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Zawichoście zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Zawichost

Adres: Żeromskiego 50, 27-630 Zawichost

Telefon: 15 836 41 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zawichost:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Zawichost – Urząd Gminy w Zawichoście

Urząd Gminy w Zawichoście jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Zawichostu. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Zawichost utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Zawichostu oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Zawichostu (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Zawichostu, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Zawichostu, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Zawichostu

Urząd Gminy w Zawichoście składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Zawichoście dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Zawichost czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zawichostu

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Zawichostu mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Zawichostu, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Zawichost

Liczba wyświetleń: 123Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS