Urząd Gminy Zawonia – Gmina Zawonia

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Zawonia – Gmina Zawonia

Urząd Gminy w Zawonia - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zawonia dostępne na stronie. Gmina Zawonia kontakt, telefon.

Urząd Gminy Zawonia kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Zawonia możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Zawonia kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Zawonia należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Zawonia, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Zawonia. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Zawonia jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Zawonia. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Zawonia możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Zawonia godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Zawonia są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Zawonia. Instytucja Urzędu Gminy Zawonia jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Zawonia jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Zawonia

Adres: 55-106 Zawonia ul. Trzebnicka 11

Telefon: +48713104350,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zawonia:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 17:00
  • Piątek 7:00 - 13:00

Gmina Zawonia

Urząd Gminy Zawonia to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Zawonia, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Zawonia zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Zawonia. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Zawonia mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Zawonia odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Zawonia składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Zawonia mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Zawonia to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Zawonia prawo jazdy

Urząd Gminy Zawonia to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Zawonia i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Zawonia

Liczba wyświetleń: 153Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS