Urząd Gminy Zbuczyn – Gmina Zbuczyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Zbuczyn – Gmina Zbuczyn

Gmina Zbuczyn kontakt dla mieszkańców Zbuczyna. Numery telefonu Urzędu Gminy Zbuczyna. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zbuczynie.

Urząd Gminy w Zbuczynie kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Zbuczynie korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Zbuczyn kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Zbuczynie. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Zbuczyn jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Zbuczyn kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Zbuczyn możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Zbuczyn godziny otwarcia

Urząd Gminy Zbuczyn jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Zbuczynie. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Zbuczynie. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Zbuczyn

Adres: Jana Pawła II 1, 08-106 Zbuczyn

Telefon: 25 641 63 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zbuczyn:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Gmina Zbuczyn

Urząd Gminy w Zbuczynie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Zbuczyna, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Zbuczyna odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Zbuczyna to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Zbuczyna

W Urzędzie Gminy w Zbuczynie istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Zbuczyna na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zbuczyna

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Zbuczyna to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Zbuczyn

Liczba wyświetleń: 265Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS