Urząd Gminy Żółkiewka – Gmina Żółkiewka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Żółkiewka – Gmina Żółkiewka

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Żółkiewka. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Żółkiewka.

Urząd Gminy Żółkiewka kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Żółkiewka możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Żółkiewka kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Żółkiewka należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Żółkiewka, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Żółkiewka. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Żółkiewka jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Żółkiewka. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Żółkiewka możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Żółkiewka godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Żółkiewka są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Żółkiewka. Instytucja Urzędu Gminy Żółkiewka jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Żółkiewka jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Żółkiewka

Adres: ul. Hetmana Żółkiewskiego 2, 22-335 Żółkiewka-Osada

Telefon: 84 683 16 76 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żółkiewka:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Żółkiewka

W placówce jaką jest Urząd Gminy Żółkiewka można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Żółkiewka, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Żółkiewka.

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Żółkiewka został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Żółkiewka zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Żółkiewka jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Żółkiewka angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Urząd Gminy Żółkiewka gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Żółkiewka organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Żółkiewka. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Żółkiewka można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Żółkiewka.

Mapa Urząd Gminy Żółkiewka

Liczba wyświetleń: 211Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS