Urząd Gminy Żórawina – Gmina Żórawina

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Żórawina – Gmina Żórawina

Wydziały w Urzędzie Gminy w Żórawinie. Telefon Urzędu Gminy Żórawina, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Żórawiny.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Żórawiny?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Żórawinie, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Żórawina, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Żórawina.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Żórawiny

Aby udać się do Urzędu Gminy Żórawina, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Żórawina mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Żórawinie mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Żórawina

Adres: Kolejowa 6, 55-020 Żórawina

Telefon: 71 316 51 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żórawina:

  • poniedziałek 8:00-15:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Żórawina

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Żórawina, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Żórawina. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Żórawina oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Żórawina.

Urząd Gminy Żórawina zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Żórawiny. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Żórawiny, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Żórawina tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Żórawina Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy Żórawina działa między innymi Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Żórawina. Do jego głównych zadań należy wydawanie dowodów osobistych, realizacja zadań dotyczących ewidencji ludności. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Żórawinie działa w godzinach tożsamych z harmonogramem pracy całej placówki.

Urząd Gminy Żórawina dowody osobiste

Dowód osobisty to dokument, który pozwala stwierdzić tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. W Polsce dowód osobisty musi posiadać każda pełnoletnia osoba. Warto, wiedzieć o tym, że Urząd Gminy Żórawina dowód osobisty może wydać osobie która nie ukończyła 18 r.ż. oczywiście za zgodą rodzica lub opiekuna.

Z reguły wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Żórawina może złożyć także osoba, która osiągnie pełnoletność za mniej niż 30 dni oraz osoba, która jest polskim obywatelem, jednak mieszka za granicą. Aby uzyskać dowód osobisty, należy dostarczyć do Urzędu Gminy Żórawina wniosek o wydanie dowodu osobistego oraz kolorowe zdjęcie spełniające odpowiednie wymagania. Zwykle Urząd Gminy Żórawina dowód osobisty wydaje w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Żórawina

Liczba wyświetleń: 389Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS