Urząd Gminy Żuromin – Gmina Żuromin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Żuromin – Gmina Żuromin

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Żuromin dostępny na stronie internetowej. Gmina Żuromin Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt Żuromin Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Żuromin jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Żurominie? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Żuromina. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Żuromin godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Żuromin kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Żuromin telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Żuromin jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Żurominie jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Żuromin telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Żuromina, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Żuromin

Adres: plac Józefa Piłsudskiego 3, 09-300 Żuromin

Telefon: 23 657 25 58,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żuromin:

 • Poniedziałek 7:30-17:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-13:30

Gmina Żuromin

Urząd Gminy w Żurominie oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Żuromin mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Żuromin można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Żuromin posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Żuromin składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Żuromin to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Żuromin
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy Żuromin Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Żuromin. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Żuromin. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Żuromin jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Żuromin.

Mapa Urząd Gminy Żuromin

Liczba wyświetleń: 171Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS