Urząd Gminy Zwierzyn – Gmina Zwierzyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Zwierzyn – Gmina Zwierzyn

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Zwierzyn. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Zwierzyn.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Zwierzyna?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Zwierzynie, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Zwierzyn, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Zwierzyn.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Zwierzyna

Aby udać się do Urzędu Gminy Zwierzyn, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Zwierzyn mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zwierzynie mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Zwierzyn

Adres: Wojska Polskiego 8, 66-542 Zwierzyn

Telefon: 95 761 75 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zwierzyn:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Zwierzyn Urząd Gminy

Urząd Gminy Zwierzynie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Zwierzyn odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Zwierzyn jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Zwierzyna podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Zwierzyn zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Zwierzyn tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Zwierzyna posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Zwierzyn prawo jazdy

Urząd Gminy Zwierzyn to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Zwierzynie i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Zwierzyn

Liczba wyświetleń: 152Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS