Urząd Gminy Żyraków – Gmina Żyraków

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Żyraków – Gmina Żyraków

Urząd Gminy Żyraków kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Żyraków. Wydziały Urzędu Gminy Żyrakowa.

Urząd Gminy w Żyrakowie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Żyraków możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Żyraków, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Żyraków kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Żyraków uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Żyrakowie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Żyraków, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Żyraków. Aktualnie Urząd Gminy Żyraków działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Żyrakowie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Żyraków jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Żyraków

Adres: Żyraków 137, 39-204 Żyraków

Telefon: 14 680 71 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żyraków:

  • poniedziałek 07:00–15:00
  • wtorek 07:00–15:00
  • środa 07:00–15:00
  • czwartek 07:00–15:00
  • piątek 07:00–15:00

Gmina Żyraków

Urząd Gminy Żyraków to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Żyraków, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Żyraków zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Żyraków. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Żyraków mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Żyraków odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Żyraków składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Żyrakowa mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Żyrakowie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Żyraków wydziały

Urząd Gminy w Żyrakowie posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Żyrakowa czy Wydział Spraw Obywatelskich Żyraków. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Żyraków wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Żyraków

Liczba wyświetleń: 438Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS