Urząd Gminy Żyrzyn – Gmina Żyrzyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Żyrzyn – Gmina Żyrzyn

Urząd Gminy w Żyrzynie – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Żyrzyn. Metody kontaktu z UG Żyrzyn – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Żyrzyn.

Urząd Gminy w Żyrzynie kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Żyrzyn kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Żyrzynie, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Żyrzyn, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Żyrzynie. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Żyrzyn kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Żyrzyn można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Żyrzyn godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Żyrzynie, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Żyrzyn. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Żyrzyn jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Żyrzyn.

Kontakt Urząd Gminy Żyrzyn

Adres: Powstania Styczniowego 10, 24-103 Żyrzyn

Telefon: 81 881 42 26,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żyrzyn:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Żyrzyn

Pracownicy Urzędu Gminy Żyrzyn są do dyspozycji mieszkańców gminy Żyrzyn w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Żyrzyn udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Żyrzyn są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Żyrzyn można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Żyrzyn mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Żyrzyn przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Żyrzyn gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Żyrzyn organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Żyrzyna. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Żyrzynie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Żyrzyn.

Mapa Urząd Gminy Żyrzyn

Liczba wyświetleń: 206Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS