Urząd Miasta Bielsko-Biała

Urząd Miasta Bielsko-Biała

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Bielsko-Biała

Aktualny kontakt Urząd Miasta Bielsko Biała. Godziny otwarcia, telefony kontaktowe Urzędu Miasta w Bielsku Białej. UM Bielsko Biała informacje dla interesantów.

Urząd Miasta Bielsko — kontakt, telefon, adres

Urząd Miejski w Bielsko-Białej znajduje się w ścisłym centrum na placu Ratuszowym. Mieszkańcy mogą skierować się do Urzędu Miasta w celu zrealizowania wielu spraw takich jak wydzierżawienie nieruchomości czy rejestracja pojazdu. Urząd Miasta Bielsko-Biała kontakt z interesantami umożliwia telefonicznie, ale również poprzez pocztę e-mail. Wszystkie zapytania mogą zostać przesłane online na adres mailowy lub telefonicznie na numer centrali Urzędu Miasta w Bielsko Białej.

Adres: Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 4971 497
E-mail: informacja(at)um.bielsko-biala.pl

Urząd Miasta Bielsko godziny otwarcia

Jeżeli chodzi o Urząd Miasta Bielsko-Biała godziny otwarcia nie są identyczne w każdym dniu. Jedynie od poniedziałku do środy urzędnicy pracują w takich samych godzinach. W pozostałe dni robocze godziny pracy są zróżnicowane. Bielsko Urząd Miasta w podanych godzinach obsługuje połączenia kierowane na numer kontaktowy.

poniedziałek–środa: 7:30–15:30
czwartek: 7:30–18:00
piątek: 7:30–13:00

Urząd Miasta Bielsko Biała Wydział Komunikacji

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Bielsku Białej, zajmuje się sprawami związanymi z pojazdami w tym prawami jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku Białej jest zmodernizowaną instytucją. Istnieje możliwość sprawdzenia stanu kolejki, prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego. 

Wydział Komunikacji mieści się w głównym budynku UM w Bielsku Białej. Jeżeli chodzi o kontakt z pracownikami wydziału, jest on możliwy mailowo oraz telefonicznie. Odpowiedni numer telefonu można uzyskać kontaktując się z centralą urzędu lub informacją wydziału (informacja dostępna przy okienku numer 13).

E-mail: komunikacja(at)um.bielsko-biala.pl
Telefon: 33 4971 670 lub 33 4971 676

Urząd Miasta Bielsko Biała wydziały

Wydziały w Urzędzie Miasta w Bielsko Białej służą lepszej organizacji pracy. Nie wszystkie  wydziały Urzędu Miasta Bielsko Biała znajdują się na placu Ratuszowym. Niektóre z wydziałów w Urzędzie Miasta w Bielsku Białej zajmują się jedynie obsługą wewnętrzną. Oznacza to, że nie prowadzą obsługi interesantów, a ich praca ma na celu sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie instytucji.

Wydział Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości UM Bielsko Biała

Telefon: 33 4971 629
E-mail: wso(at)um.bielsko.pl

Wydział Funduszy Europejskich UM Bielsko Biała

Adres: ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 32 43-300 Bielsko-Biała 
Telefon: 33 4971 724
E-mail: fe(at)um.bielsko-biala.pl

Wydział Nieruchomości UM Bielsko Biała

Telefon: 33 4701 216
E-mail: nieruchomosci(at)bielsko-biala.pl

Wydział Regionalnych Inwestycji Terytorialnych UM Bielsko Biała

Telefon: 33/822 70 11
E-mail: ritspd(at)um.bielsko.pl

Liczba wyświetleń: 15460Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS