Urząd Pracy Bielsko-Biała

Powiatowy Urząd Pracy PUP Bielsko-Biała

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

Powiatowy Urząd Pracy PUP Bielsko-Biała

Aktualne godziny otwarcia PUP Bielsko-Biała. Aktualny kontakt Urząd Pracy Bielsko telefon, numer, adres. Oferty Pracy PUP Bielsko Biała praca.

PUP Bielsko-Biała oferty pracy

Celem, do jakiego dąży Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej jest pomoc w znalezieniu pracy. Instytucja ta gromadzi oferty od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Urząd Pracy Bielsko-Biała publikuje ogłoszenia o prace na swojej stronie internetowej. Dostępne stanowiska nie muszą znajdować się na terenie Bielska. Użytkownik ma swobodę wyboru, ofert można szukać w dowolnej części Polski. Oczywiście to nie jedyne udogodnienie dla poszukujących zatrudnienia, PUP Bielsko Biała umożliwia również sortowanie i filtrowanie ofert pracy według wybranych kryteriów.

Warto również pamiętać, że Urząd Pracy Bielsko oferty pracy systematycznie aktualizuje, ogłoszenia, które straciły ważność zostają usuwane, natomiast nowe oferty pracy na terenie Bielska-Białej zostają dodane do tabeli. 

W instytucji PUP Bielsko praca wykonywana jest przez zespół wyspecjalizowanych urzędników. Z pomocą osób zatrudnionych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bielsku Białej można ułożyć CV, złożyć je do pracodawcy. Dodatkowo stacjonarnie w PUP Bielsko można przeglądnąć oferty pracy.

Urząd Pracy Bielsko Biała kontakt

Aby skontaktować się z PUP Bielsko-Biała, można skorzystać z poczty elektronicznej. Warto pamiętać, że wiadomości kierowane na adres PUP Białystok muszą zawierać dane kontaktowe nadawcy. W innym przypadku mogą zostać zignorowane przez pracowników instytucji. Aktualnie Urząd Pracy Bielsko Biała kontakt realizuje również telefonicznie. Połączenia obsługiwane są jedynie w godzinach pracy instytucji.

Adres: Ul. Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 33 496 51 50
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Bielsko telefon

Poza głównym telefonem PUP w Bielsku Białej, który obsługiwany jest przez pracowników centrali, dostępne są również telefony do poszczególnych stanowisk w instytucji.

Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy: 33 496 51 55
Staże: 33 496 51 79
Pośrednictwo pracy (do 30 r.ż.): 33 496 51 58
Pośrednictwo pracy (powyżej 30 r.ż.): 33 496 51 67, 33 496 51 74
Pośrednictwo pracy (osoby niepełnosprawne): 33 496 51 56, 33 496 51 71
PFRON: 33 496 51 68

Urząd Pracy Bielsko Biała godziny otwarcia

Urząd Pracy Bielsko-Biała jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeżeli chodzi o przyjmowanie dokumentów papierowych PUP w Bielsku Białej, prowadzi taką usługę od  8:00 do 13:00.

Liczba wyświetleń: 2830Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS