ZUS Bielsko-Biała

ZUS Bielsko-Biała

Kategoria: ZUS

Województwo: dolnośląskie

ZUS Bielsko-Biała

Dane kontaktowe Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bielsku Białej dostępne na stronie. Telefoniczne obsługa interesantów. Godziny pracy ZUS Bielsko-Biała.

Aby skontaktować się z ZUS w Bielsku Białej, można skorzystać z numeru kontaktowego. Kontakt telefoniczny jest dostępny w wybranych godzinach.

ZUS Bielsko-Biała — kontakt

Adres: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Krasińskiego 34, 36 oraz 43-300 Bielsko-Biała ul. Traugutta 2a

W zależności od rodzaju formalności koniecznych do załatwienia w ZUS Bielsko-Biała należy wybrać odpowiedni budynek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bielsku Białej. Pod ZUS Bielsko-Biała podlega całe miasto Bielsko oraz Szczyrk. Gminy, które podchodzą pod ZUS Bielsko-Biała to Bestwina, Buczkowice, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice.

ZUS Bielsko Biała posiada również podlegające mu inspektoraty w Cieszynie, Żywcu.

Stacjonarna Obsługa Klientów ZUS Bielsko-Biała

Pod każdym z podanych adresów interesanci są przyjmowani w dni robocze. W poniedziałki ZUS w Bielsku Białej dział a od 8:00 do 18:00, natomiast od wtorku do piątku w godzinach 8:00-15:00. W tych godzinach obsługiwany jest również telefon kontaktowy ZUS.

W oddziale przy ulicy Traugutta 2a można zrealizować formalności związane ze składkami ubezpieczonych. Tymczasem wszystkie sprawy związane z emeryturami, rentami i zasiłkami obsługiwane są przez pracowników ZUS pod adresem ul. Krasińskiego 34.

ZUS Bielsko-Biała godziny pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych pracuje w dni robocze od 7:00 do 15:00. Nie oznacza to, że w tych godzinach urząd będzie dostępny dla interesantów.

Telefon ZUS Bielsko Biała

Numer kontaktowy do ZUS Bielsko-Biała realizowany jest poprzez Centrum Obsługi Telefonicznej.

Telefon: (22) 560 16 00

Kontakt z podanym numerem jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

Skargi i wnioski ZUS Bielsko-Biała

Wszelkie nieprawidłowości w pracy urzędu można zgłaszać stacjonarnie do Dyrektora ZUS Bielsko Biała (możliwe wyznaczenie osoby odpowiedzialnej w razie nieobecności dyrektora) w poniedziałki od 8:00 do 18:00 oraz w czwartaki od 10:00 do 12:00.

Zastępcy Dyrektora są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-15:00.

Liczba wyświetleń: 4903Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS