Urząd Miasta Cieszyn – UM w Cieszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Wydziały Urzędu Miasta w Cieszynie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Cieszyn godziny otwarcia, adres, kontakt.

Kontakt Urząd Miasta Cieszyn

Adres: ul. Rynek 1, 43-400 Cieszyn

Telefon: 33 4794 200,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Cieszyn

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Cieszyn Urząd Miasta

Urząd Miasta Cieszyna jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Cieszyna. Urząd Miasta Cieszyn odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

  • zarządzanie infrastrukturą
  • utrzymanie porządku publicznego
  • zapewnienie bezpieczeństwa
  • zarządzanie nieruchomościami
  • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta Cieszyn kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Cieszyn kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Cieszynie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Cieszyn godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Cieszyn godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Cieszyn opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Cieszyna powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Cieszyna podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Cieszyna podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Cieszyn

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: