Urząd Miasta Goleniów – UM w Goleniowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Goleniów – UM w Goleniowie

Urząd Miasta Goleniowa kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Goleniowie opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Goleniów kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Goleniowie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Goleniów kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Goleniowie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Goleniowie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Goleniów

Adres: pl. Lotników 1, 72-100 Goleniów

Telefon: 91 46 98 200, 91 46 98 222

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Goleniów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Goleniów Urząd Miasta

Urząd Miasta Goleniowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Goleniów wydziały

Urząd Miasta Goleniowa podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Goleniowie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Goleniowa, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Goleniowa

Wydział Spraw Obywatelskich UM Goleniów świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Goleniowa działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Goleniów

Liczba wyświetleń: 368Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS