Urząd Miasta Jaworzno – UM w Jaworznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Kontakt z Urzędem Miasta Jaworzna przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jaworznie, adres placówki. UM Jaworzno wydziały, dowód osobisty.

Kontakt Urząd Miasta Jaworzno

Adres: ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno

Telefon: +48 32 / 61 81 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jaworzno

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Jaworznie

W Urzędzie Miasta Jaworzno obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Jaworzno umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Jaworzno dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Jaworznie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Jaworzno godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Jaworzno będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Urząd Miasta Jaworzno opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Jaworzno opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Jaworzno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Jaworzna są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Jaworzno

Liczba wyświetleń: 51Wyszukaj dodatkowe informacje: