Urząd Miasta Jaworzno – UM w Jaworznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Jaworzno – UM w Jaworznie

Kontakt z Urzędem Miasta Jaworzna przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Jaworznie, adres placówki. UM Jaworzno wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Jaworzno dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Jaworznie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Jaworzno godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Jaworzno będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Jaworzno

Adres: ul. Grunwaldzka 33, 43-600 Jaworzno

Telefon: +48 32 / 61 81 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Jaworzno:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Jaworznie

W Urzędzie Miasta Jaworzno obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Jaworzno umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Jaworzno opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Jaworzno opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Jaworzno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Jaworzna są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Jaworzno

Liczba wyświetleń: 829Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS