Urząd Pracy Kalisz

PUP Kalisz – Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Kalisz – Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Dofinansowanie z PUP Kalisz dotacje. Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Kaliszu, kontakt, telefon, adres. PUP Kalisz oferty pracy w powiecie i kraju.

PUP Kalisz oferty pracy

W województwie wielkopolskim w powiecie kaliskim funkcjonuje PUP Kalisz. Głównym zadaniem tej instytucji państwowej przeciwdziałanie rosnącemu bezrobociu. Z tego względu Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu podejmuje szereg działań mających na celu zwiększenie osób pracujących w powiecie. Jednym ze sposobów który ma zwiększyć dostępność informacji na temat ofert pracy w powiecie jest publikowanie na stronie internetowej www pup kalisz pl. Znajdujące się online oferty pracy Kalisz PUP regularnie aktualizuje, efektem czego są zawsze aktualne ogłoszenia o pracę w Kaliszu i okolicach. Warto również wiedzieć, że Urząd Pracy Kalisz oferty pracy pozwala filtrować według osobistych preferencji użytkowników serwisu.

Dla osób ceniących sobie wartość jaką jest praca Kalisz PUP jest idealną instytucją która może pomóc w znalezieniu zatrudnienia. Powiatowy Urząd Pracy Kalisz również przeprowadza rekrutację nowych pracowników. W oddziale PUP Kalisz praca wykonywana jest przez pracowników którzy są w stanie nie tylko dopełnić formalności, ale również pomóc w stworzeniu CV czy listu motywacyjnego.

Urząd Pracy Kalisz kontakt

Urząd Pracy Kalisz mieści się przy ulicy Staszica 47a. Lokalizacja jednostki jest przystępna dla interesantów. Aby skontaktować się z instytucją, najpierw należy poznać dane kontaktowe. Kalisz Urząd Pracy kontaktuje się z wykorzystaniem elektronicznych form obsługi klienta. Jednym ze sposobów, aby uzyskać kontakt z PUP Kalisz, jest wykorzystanie poniższych numerów kontaktowych. Połączenia telefoniczne obsługiwane są przez pracowników centrali. 

Adres: ul. Staszica 47a, 62-800 Kalisz
Telefon: +48 62 768 97 00, +48 62 766 89 40
Fax: +48 62 768 97 90
E-mail: [email protected], [email protected] 

Warto pamiętać, że PUP Kalisz kontakt poprzez pocztę elektroniczną realizuje jedynie w przypadkach gdy wiadomość zawiera dane kontaktowe nadawcy, a także jest opatrzona tematem. Zapytania anonimowe nie są przetwarzane przez pracowników PUP w Kaliszu.

Urząd Pracy Kalisz godziny otwarcia

Każdego dnia pracownicy Urzędu Pracy w Kaliszu świadczą usługi interesantom. PUP Kalisz działa we wszystkie dni robocze. Jedyny wyjątek stanowią dni ustawowo wolne od pracy. PUP Kalisz godziny otwarcia publikuje również na stronie, online publikowane są również informacje dotyczące zmiany harmonogramu pracy. Interesanci są obsługiwani od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00, jednak instytucja czynna jest od 7:30 do 15:30.

Godziny otwarcia PUP Kalisz
poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Obsługa klienta
poniedziałek-piątek 8:00-14:00

Urząd Pracy Kalisz dofinansowania

Dofinansowanie z Urzędu Pracy w Kaliszu najczęściej przyznawane jest w przypadku podjęcia działalności gospodarczej. Urząd Pracy Kalisz wspiera osoby bezrobotne, ale nie są to jedyni kandydaci który mogą starać się o pomoc finansową. PUP Kalisz dofinansowanie przyznaje także:

  • absolwentom CIS
  • absolwentom KIS
  • osobom niepozostającym w zatrudnieniu lub niewykonującym innej pracy zarobkowej
  • opiekunom osoby niepełnosprawnej

Oferowane przez Urząd Pracy Kalisz dofinansowanie pokrywa koszty związane z podjęciem działalności gospodarczej, ograniczenie nałożone zostało nałożone na wysokość dotacji. Całkowita kwota pomocy nie może przekroczyć  6-krotności przeciętnego wynagrodzenia. Mieszkańcy powiatu kaliskiego wnioski o dofinansowanie, mogą złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kaliszu.

Liczba wyświetleń: 1284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS