Urząd Miasta Nowa Dęba – UM w Nowej Dębie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Nowa Dęba – UM w Nowej Dębie

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Nowej Dęby? Urząd Miasta Nowa Dęba Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Nowa Dęba dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Nowa Dęba dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Nowa Dęba dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowej Dębie

Urząd Miasto w Nowej Dębie otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Nowa Dęba

Adres: ul. Rzeszowska 3, 39-460 Nowa Dęba

Telefon: +48 15 846 26 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowa Dęba:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Nowa Dęba Urząd Miasta

W mieście Nowa Dęba znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Nowa Dęba. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Nowa Dęba Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Nowa Dęba wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Nowa Dęba publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Nowej Dęby.

Urząd Miasta Nowej Dęby podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Nowej Dęby płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Nowa Dęba

Liczba wyświetleń: 458Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS