Urząd Miasta Nowa Sarzyna – UM w Nowej Sarzynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Nowa Sarzyna – UM w Nowej Sarzynie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowa Sarzyna. Miejski Urząd w Nowej Sarzynie adres placówki. Urząd Miasta Nowa Sarzyna telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Nowa Sarzyna kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Nowej Sarzynie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Nowa Sarzyna komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Nowej Sarzyny jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Nowej Sarzyny umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Nowej Sarzyny umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowej Sarzynie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowej Sarzyny można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Nowej Sarzyny. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Nowej Sarzyny jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Nowa Sarzyna

Adres: ul.Mikołaja Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna

Telefon: +48 17 24 13 177,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowa Sarzyna:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Nowa Sarzyna Urząd Miasta

Urząd Miasta Nowej Sarzyny umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Nowa Sarzyna wydziały

Urząd Miasta Nowej Sarzyny podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Nowej Sarzynie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Nowej Sarzyny, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowej Sarzyny

Wydział Spraw Obywatelskich UM Nowa Sarzyna świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowej Sarzyny działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Nowa Sarzyna

Liczba wyświetleń: 252Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS