Urząd Miasta Nowa Słupia – UM w Nowej Słupi

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Nowa Słupia – UM w Nowej Słupi

Nowa Słupia Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Nowej Słupi dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Nowa Słupia kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Nowa Słupia kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowej Słupi

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Nowej Słupi interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowej Słupi dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Nowa Słupia

Adres: ul. Rynek 15, 26-006 Nowa Słupia

Telefon: 41 31 78 700,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowa Słupia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Nowa Słupia Urząd Miasta

W mieście Nowa Słupia Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Nowej Słupi odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Nowej Słupi

Urząd Miasta Nowej Słupi został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Nowa Słupia, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowej Słupi.

Urząd Miasta Nowa Słupia Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Nowej Słupi? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowej Słupi. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Nowa Słupia

Liczba wyświetleń: 208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS