Urząd Miasta Nowe Warpno – UM w Nowym Warpnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Nowe Warpno – UM w Nowym Warpnie

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Warpna. Urząd Miasta Nowe Warpno telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Nowe Warpno telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Nowego Warpna, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Nowym Warpnie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Nowego Warpna nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Nowe Warpno godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Warpnie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowe Warpno te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Nowe Warpno

Adres: pl. Zwycięstwa 1, 72-022 Nowe Warpno

Telefon: +48 91 31 29 660,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowe Warpno:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Nowym Warpnie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Nowym Warpnie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Nowe Warpno odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Nowego Warpna?

W Urzędzie Miasta Nowego Warpna istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Nowe Warpno dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Nowe Warpno

Liczba wyświetleń: 281Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS