Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański – UM w Nowym Dworze Gdańskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego. Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Kontakt Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Adres: ul. Ernesta Wejhera 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański

Telefon: +48 55 247 24 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Nowy Dwór Gdański Urząd Miasta

Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Nowym Dworze Gdańskim, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Nowego Dworu Gdańskiego umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowym Dworze Gdańskim

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański wydziały

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Liczba wyświetleń: 47Wyszukaj dodatkowe informacje: