Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański – UM w Nowym Dworze Gdańskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański – UM w Nowym Dworze Gdańskim

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego. Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Nowym Dworze Gdańskim, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Nowego Dworu Gdańskiego umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowym Dworze Gdańskim

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Adres: ul. Ernesta Wejhera 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański

Telefon: +48 55 247 24 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Nowy Dwór Gdański Urząd Miasta

Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Nowego Dworu Gdańskiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański wydziały

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Nowego Dworu Gdańskiego to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Liczba wyświetleń: 311Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS