Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Wydział Spraw Obywatelskich Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki dowody osobiste. Nowy Dwór Mazowiecki Urząd Miasta kontakt, godziny otwarcia, telefon, adres.

Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki dowody osobiste

Wydanie lub wymiana dowodu osobistego jest możliwa w Urzędzie Miasta Nowego Dworu Mazowieckiego po spełnieniu przez petenta odpowiednich warunków. Konieczne jest przekazanie do UM Nowy Dwór Mazowiecki wniosku o wydanie blankietu. Warto również wiedzieć, że Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki dowody osobiste wydaje po złożeniu wniosku osobiście w placówce. Wraz z wprowadzeniem dowodów osobistych z odciskiem palca i warstwą elektroniczną możliwość złożenia wniosku online została zablokowana. W przypadku dowodu osobistego dla dziecka istnieje możliwość przesłania wniosku przez Internet.

Aby wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, należy postępować według poniższych kroków:

 1. Przygotować niezbędne dokumenty:
  1. Ważny dokument tożsamości, np. paszport, stary dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość i obywatelstwo
  2. Jedno aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm wykonane według zaleceń
  3. Ewentualne inne dokumenty potwierdzające zmianę danych, np. akt małżeństwa, akt urodzenia dziecka
 2. Złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego w Urzędzie Miasta Nowy Dwór Mazowiecki wraz z potrzebnymi załącznikami
 3. Odebrać dowód osobisty po upływie określonego czasu, zazwyczaj jest to 30 dni.

Warto pamiętać, że dowód osobisty jest ważny przez 10 lat. Po tym okresie należy go wymienić na nowy. Pobierana przez Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki opłata skarbowa nie tyczy się wyrobienia dowodu osobistego.

Nowy Dwór Mazowiecki Urząd Miasta

Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim jest jedną z ważniejszych instytucji w mieście, która odpowiada za realizację zadań z zakresu administracji publicznej na terenie miasta.

Adres: ul. Zakroczymska 30, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
E-mail: [email protected]
Telefon: (22) 51 22 000, (22) 51 22 222
Fax: (22) 51 22 101

Jeżeli chodzi o kontakt Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki prowadzi go zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Oba wymienione kanały kontaktu są dostępne w godzinach pracy placówki.

Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki godziny otwarcia

Obecnie Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki funkcjonuje we wszystkie dni robocze. Co więcej, w poniedziałki godziny pracy placówki zostały wydłużone aby zapewnić interesantom możliwość realizacji spraw również w godzinach popołudniowych.

poniedziałek: 9:00-17:00
wtorek-piątek: 8:00-16:00

Jeśli istnieje potrzeba załatwienia spraw w Urzędzie Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, warto upewnić się, że placówka jest otwarta w danym dniu i w wyznaczonym czasie. Warto także pamiętać, że w niektóre dni urząd może być zamknięty z powodu świąt lub innych okoliczności. W takim przypadku należy sprawdzić, czy urząd jest otwarty w innym dniu lub czy istnieją inne sposoby na załatwienie sprawy.

Urząd Miejski Nowy Dwór Mazowiecki wydziały

Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim składa się z wielu różnych wydziałów wewnętrznych oraz stanowisk jednoosobowych, które zajmują się różnymi sprawami. Wśród nich można wymienić Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się m.in. sprawami związanymi z dowodami osobistymi i innymi dokumentami tożsamości.

Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim posiada naczelnika który organizuje prace zatrudnionych w danym wydziale pracowników. Funkcjonujące w placówce jaką jest Urząd Miejski Nowy Dwór Mazowiecki wydziały posiadają wewnętrzny telefon i adres mailowy do przełożonego.

Wydziały w UM Nowy Dwór Mazowiecki:

 • Wydział Kadr
 • Wydział Finansowy
 • Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego
 • Wydział Gospodarki Komunalnej
 • Wydział Projektów Infrastrukturalnych
 • Wydział Spraw Organizacyjnych
 • Wydział Spraw Obywatelskich

Liczba wyświetleń: 1216Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS