Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka – UM w Ostrowi Mazowieckiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka – UM w Ostrowi Mazowieckiej

Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Ostrowi Mazowieckiej. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka telefon.

Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Ostrowi Mazowieckiej można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Ostrowi Mazowieckiej.

Kontakt Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Adres: ul. 3 Maja 66, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Telefon: 29 679 54 50, 29 679 54 55/56

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Ostrów Mazowiecka Urząd Miasta

Urząd Miasta Ostrowi Mazowieckiej jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Ostrowi Mazowieckiej pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Ostrowi Mazowieckiej jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Wydziały Urzędu Miasta Ostrowi Mazowieckiej

Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Ostrów Mazowiecka jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ostrowi Mazowieckiej zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Ostrowi Mazowieckiej mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Liczba wyświetleń: 426Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS