Urząd Miasta Police – UM w Policach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Police – UM w Policach

Urząd Miasta Police wnioski, formularze, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Policach, kontakt mailowy, adres, numery telefonu.

Urząd Miasta Police kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Police należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Police kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Police telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Police godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Polic opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Police

Adres: ul. Stefana Batorego 3, 72-010 Police

Telefon: 91 431 14 44, 91 431 18 30

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Police:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Policach

Mieszkańcy miasta Polic wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Policach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Police odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta w Policach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Polic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Policach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Polic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Police

Liczba wyświetleń: 327Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS