Urząd Miasta Przemyśl – UM w Przemyślu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Przemyśl – UM w Przemyślu

Urząd Miasta Przemyśla godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Przemyśl Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Przemyśl.

Urząd Miasta Przemyśl telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Przemyśl telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Przemyśla możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Przemyśl godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Przemyśla. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Przemyśl godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Przemyśl

Adres: Rynek 1, 37-700 Przemyśl

Telefon: 16 678 68 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przemyśl:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Przemyśl Urząd Miasta

Urząd Miasta Przemyśla jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Przemyśla jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Przemyśl posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Przemyśla

Urząd Miasta Przemyśla został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Przemyśl, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Przemyśla.

Urząd Miasta Przemyśl Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Przemyślu? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Przemyśla. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Przemyśl

Liczba wyświetleń: 905Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS