Urząd Miasta Pyrzyce – UM w Pyrzycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Pyrzyce – UM w Pyrzycach

Pyrzyce Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Pyrzyc. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Pyrzycach, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Pyrzyce kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Pyrzycach należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Pyrzyce kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pyrzycach

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pyrzycach zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Pyrzyce

Adres: plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce

Telefon: 91 397 03 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pyrzyce:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Pyrzycach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Pyrzycach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Pyrzyce odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Pyrzyce wydziały

Urząd Miasta Pyrzyc podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Pyrzycach. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Pyrzyc, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pyrzyc

Wydział Spraw Obywatelskich UM Pyrzyce świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pyrzyc działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Pyrzyce

Liczba wyświetleń: 507Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS