Urząd Miasta Sucha Beskidzka – UM w Suchej Beskidzkiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Sucha Beskidzka – UM w Suchej Beskidzkiej

Urząd Miasta Sucha Beskidzka kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Sucha Beskidzka Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej.

Urząd Miasta Sucha Beskidzka dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Suchej Beskidzkiej, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Sucha Beskidzka kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Sucha Beskidzka telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Suchej Beskidzkiej

Urząd Miasta Sucha Beskidzka jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Suchej Beskidzkiej nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Sucha Beskidzka godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Sucha Beskidzka

Adres: ul. Mickiewicza 19, 34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: 33 874 95 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sucha Beskidzka:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek: 9:00-17:00
 • piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Suchej Beskidzkiej

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Suchej Beskidzkiej jest Urząd Miasta Suchej Beskidzkiej. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Suchej Beskidzkiej umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Sucha Beskidzka wydziały

Urząd Miasta Sucha Beskidzka jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Suchej Beskidzkiej to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Sucha Beskidzka podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Sucha Beskidzka podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Sucha Beskidzka przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Sucha Beskidzka udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Sucha Beskidzka

Liczba wyświetleń: 460Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS