Urząd Miasta Żnin – UM w Żninie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Żnin – UM w Żninie

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żnin. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Żnina. Urząd Miasta Żnin wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Żnin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Żninie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Żnin komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Żnina jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Żnina umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Żnina umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żninie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Żnina można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Żnina. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Żnina jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Żnin

Adres: ul. 700-lecia 39, 88-400 Żnin

Telefon: 52 30 31 301,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żnin:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Żninie

W Żninie Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Żninie również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Żnina są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Żnina

Urząd Miasta w Żninie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Żnin jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Żnin Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Żnina zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Żnina mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Żnin wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Żnin

Liczba wyświetleń: 1792Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS