PUP Choszczno – Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Choszczno – Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

PUP w Choszcznie godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Pracy Choszczno oferty pracy, staże. Rejestracja bezrobotnych PUP Choszczno.

Oferty pracy PUP Choszczno

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Choszcznie zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Choszczno publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Choszczno ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Choszczno udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Choszczno mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Choszczno staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Choszczno, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Choszczna lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Choszczno staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Choszczno

Adres: ul. Drawieńska 15, 73-200 Choszczno

Telefon: 95 765 70 91, 95 765 70 92

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Choszczno:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Choszczno

Osoby poszukujące zatrudnienia w Choszcznie powinny skierować się do placówki jaką jest PUP Choszczno. Zadaniem placówki jest wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy w Choszcznie wspiera pracodawców poprzez oferowanie staży czy dofinansowań. Trzeba wspomnieć, że instytucja Powiatowy Urząd Pracy Choszczno prowadzi również analizę rynku pracy 

PUP Choszczno kontakt

Jeśli chodzi o skontaktowanie się z Urzędem Pracy w Choszcznie, to najszybszym sposobem jest zadzwonienie pod numer podany przez instytucję. Pracownicy PUP w Choszcznie są dostępni do rozmów przez telefon tylko w godzinach otwarcia placówki. Oprócz tego, Urząd Pracy Choszczno kontakt prowadzi mailowy. Decydując się na skierowanie zapytania mailowego, trzeba pamiętać, że nie jest to kanał odpowiedni do przesyłania dokumentów.

Urząd Pracy Choszczno rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba poszukująca pracy, trzeba udać się do PUP w Choszcznie. Istnieje również opcja załatwienia formalności przez Internet, pod warunkiem posiadania ważnego podpisu elektronicznego. Bez względu na wybraną ścieżkę, proces rejestracji jako bezrobotny w Choszcznie jest podobny. Wymagane są dokumenty takie jak dyplomy czy zaświadczenia o pracy. Warto dodać, że zarejestrowanie się w PUP Choszczno jako bezrobotny nie oznacza automatycznego przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Choszczno

Liczba wyświetleń: 426Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS