PUP Dzierzgoń – Powiatowy Urząd Pracy w Dzierzgoniu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Dzierzgoń – Powiatowy Urząd Pracy w Dzierzgoniu

Urząd Pracy Dzierzgoń telefon, numer, adres placówki. PUP Dzierzgoń aktualne oferty pracy, rejestracja bezrobotnych online. Staże z PUP w Dzierzgoniu, szkolenia.

PUP Dzierzgoń oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Dzierzgoń udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Dzierzgoń oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Dzierzgoniu obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Dzierzgoniu oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Dzierzgoń staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Dzierzgoń odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Dzierzgoniu w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Dzierzgoń staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Dzierzgoniu pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Dzierzgoniu wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Dzierzgoń

Adres: ul. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki" 11 82-440 Dzierzgoń

Telefon: 55/ 276 22 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Dzierzgoń:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Dzierzgoń

PUP (Powiatowy Urząd Pracy) w Dzierzgoniu to publiczna instytucja, która zajmuje się sprawami związanymi z zatrudnieniem i bezrobociem. Jako instytucja powiatowa, PUP Dzierzgoń obsługuje interesantów z całego powiatu. Oferta Urzędu Pracy w Dzierzgoniu obejmuje m.in. dostępność różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomoc finansową dla osób bezrobotnych. PUP Dzierzgoń pomaga również w poszukiwaniu pracy w Dzierzgoniu i okolicy oraz udziela informacji na temat rynku pracy.

Urząd Pracy Dzierzgoń kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Dzierzgoniu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Dzierzgoniu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Dzierzgoń jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Dzierzgoń jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Dzierzgoń

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierzgoniu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dzierzgoniu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Dzierzgoń należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Dzierzgoń zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Dzierzgoń

Liczba wyświetleń: 430Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS