Urząd Pracy Słupsk

PUP Słupsk – Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Słupsk – Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

PUP Słupsk oferty pracy, staże, kursy. Urząd Pracy Słupsk oferty pracy dla niepełnosprawnych. Godziny otwarcia PUP Słupsk fabryczna, rejestracja, kontakt.

PUP Słupsk oferty pracy

W Polsce jednostką administracyjną która dba o zmniejszanie stopy bezrobocia jest Urząd Pracy. Instytucja działa w dwóch instancjach jako Wojewódzki Urząd Pracy, pod który podlegają jednostki powiatowe. W mieście Słupsk Urząd Pracy obejmuje swoim działaniem mieszkańców powiatu słupskiego. Jedną z usług oferowaną przez placówkę jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Zadanie zmniejszania stopy bezrobocia jakie zostało nałożone na Urząd Pracy w Słupsku jest konsekwentnie realizowane przez placówkę. 

Dla osób których ważnym aspektem życia jest praca Słupsk PUP może okazać się instytucją odpowiednią. Pracownicy na bieżąco aktualizują bazę dostępnych ofert zatrudnienia. Gdzie można przeglądać oferty pracy w Słupsku? Oczywiście Urząd Pracy Słupsk oferty udostępnia wszystkim osobom zainteresowanym podjęciem zatrudnienia.

Placówka Urząd Pracy Słupsk oferty pracy gromadzi w ogólnodostępnej bazie online. Petenci mogą korzystać z niej dowolnie całodobowo. Spis zawiera dane dotyczące stanowiska takie jak:

  • nazwa,
  • miejsce pracy,
  • rodzaj umowy np. umowa o pracę, umowa zlecenia
  • dane pracodawcy
  • czas dostępności ogłoszenia

Informacje te dotyczą ogólnego spisu. Po wybraniu konkretnej oferty pracy interesant może zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi konkretnego stanowiska, możliwego do uzyskania wynagrodzenia.

Jeżeli przedsiębiorca zgłosi, że na wolnym stanowisku może zostać zaoferowana praca PUP Słupsk udostępni informacje o tym fakcie zainteresowanym bezrobotnym.

PUP Słupsk oferty pracy niepełnosprawni

Osoby niepełnosprawne które poszukują zatrudnienia, również mogą korzystać z udostępnionej przez PUP w Słupsku bazy. W przypadku instytucji jaką jest PUP Słupsk Oferty pracy niepełnosprawni mogą w łatwy sposób odszukać dzięki zamieszczonym przy nich oznaczeniom. Ogłoszenia skierowane dla osób z niepełnosprawnościami wyróżniono poprzez umieszczenie niebieskiej ikony z osobą na wózku.

Niestety ze względu na ograniczenia fizyczne wiele osób dotkniętych kalectwem nie może aplikować na niektóre dostępne ogłoszenia. Z tego względu PUP Słupsk oferty pracy dla niepełnosprawnych odpowiednio oznaczył.

Urząd Pracy Słupsk kontakt

Chcąc skontaktować się z jednostką, najlepiej skorzystać z poniżej podanego numeru telefonu. Dla osób które preferują rozmowy online, Urząd Pracy Słupsk kontakt prowadzi poprzez pocztę elektroniczną.

Adres: ul. Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk
Telefon: (59) 845 75 02, (59) 845 75 01
E-mail: [email protected], [email protected]

PUP Słupsk Leszczyńskiego jest jednostką działającą we wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku petenci będą w stanie uzyskać pomoc w godzinach 7:00-15:00.

PUP Słupsk ul Fabryczna – to druga siedziba instytucji. Działa w tożsamych godzinach co jednostka główna Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku.

Adres: ul. Fabryczna 1, 76-200 Słupsk
Telefon: (59) 845 67 81
Fax: (59) 845 67 18 

Urząd Pracy Słupsk rejestracja

rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Słupsku możliwa jest we wszystkie dni w których placówka oferuje swoje usługi. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Słupsk rejestrację bezrobotnych przeprowadza nie tylko stacjonarnie, ale również online.

PUP Słupsk dokumenty do pobrania w sprawie rejestracji zamieścił online. Takie rozwiązanie umożliwia zainteresowanym samodzielne wypełnienie druków w domu, a następnie dostarczenie ich do placówki, co znacząco zmniejsza czas trwania wizyty w PUP Słupsk. Rejestracja w PUP Słupsk niesie za sobą wiele korzyści. Osoby które mają problem w znalezieniu miejsca zatrudnienia mogą liczyć na wsparcie instytucji. Dla zarejestrowanych przewidziane są różnego rodzaju kursy, szkolenia i staże pomagające podnieść kwalifikacje zawodowe.

Liczba wyświetleń: 1023Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS