PUP Golub-Dobrzyń – Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Golub-Dobrzyń – Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

PUP w Golubiu-Dobrzyniu kontakt z pracownikami – e-mail, telefon PUP Golub-Dobrzyń. Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy w Urzędzie Pracy w Golubiu-Dobrzyniu.

Oferty pracy PUP Golub-Dobrzyń

Zminimalizowanie bezrobocia przez PUP Golub-Dobrzyń czyli Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, udostępnia informacje na temat ofert pracy w powiecie. PUP Golub-Dobrzyń ogłoszenia o pracę zbiera i umieszcza online na swojej stronie internetowej. Dzięki temu, że oferty pracy są dostępne w Internecie, co umożliwia to szybki i łatwy dostęp do aktualnych ofert dla osób poszukujących zatrudnienia. Ofert pracy, które są udostępnione online, są zróżnicowane pod względem wymaganego poziomu wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz wymaganych umiejętności. PUP Golub-Dobrzyń oferuje również możliwość skorzystania z porad specjalistów ds. zatrudnienia.

Warto pamiętać, że udostępnione przez PUP Golub-Dobrzyń oferty pracy są aktualizowane na bieżąco, więc warto regularnie sprawdzać dostępne oferty, aby nie przegapić interesującej propozycji. Informacje na temat wolnych stanowisk można uzyskać również w stacjonarnej placówce. Jeżeli występują problemy ze znalezieniem zatrudnienia, można rozważyć możliwość wzięcia udziału w programie stażowym.

PUP Golub-Dobrzyń staże

Tabela online na stronie Urzędu Pracy w Golubiu-Dobrzyniu zawiera również oferty stażu w różnych firmach i instytucjach. Na czym polega staż z PUP Golub-Dobrzyń? Program stażowy z Urzędu Pracy w Golubiu-Dobrzyniu skierowany jest do osób które nie przekroczyły 30 roku życia. Staż z PUP Golub-Dobrzyń stanowi okazję do zdobycia potrzebnego doświadczenia zawodowego. Zaletą skorzystania z programu stażowego jest stypendium wypłacane co miesiąc, a także pewność późniejszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. PUP Golub-Dobrzyń staże realizuje przez cały rok, jednak termin rekrutacji jest mocno zależy od ilości osób chętnych oraz przyznanego na realizację celu funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Golub-Dobrzyń

Adres: ul. Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń

Telefon: (56) 683 52 30 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Golub-Dobrzyń:

poniedziałek-piątek 7:00–15:00

Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Golubiu-Dobrzyniu należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Golub-Dobrzyń. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Golub-Dobrzyń kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Golubiu-Dobrzyniu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Golubiu-Dobrzyniu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Golub-Dobrzyń jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Golub-Dobrzyń jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Golub-Dobrzyń

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Golubiu-Dobrzyniu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Golubiu-Dobrzyniu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Golub-Dobrzyń należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Golub-Dobrzyń zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Golub-Dobrzyń

Liczba wyświetleń: 986Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS