PUP Gryfino – Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Gryfino – Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Urząd Pracy Gryfino oferty pracy, kursy i szkolenia dla osób bezrobotnych. PUP Gryfino adres siedziby, kontakt. Godziny otwarcia PUP w Gryfinie.

Oferty pracy PUP Gryfino

PUP w Gryfinie ma na celu pomoc osobom poszukującym pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu. Aby tego dokonać PUP Gryfino oferty pracy gromadzi z różnych źródeł oraz udostępnia w tabeli online. Osoby zainteresowane mogą znaleźć te oferty na stronie internetowej PUP Gryfino, gdzie mogą również sortować według swoich preferencji. Urząd Pracy Gryfino oferty pracy również udostępnia do wglądu bezpośrednio w swojej siedzibie dla osób, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Urząd pracy Gryfino staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Gryfino, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Gryfina lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Gryfino staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Gryfino

Adres: ul. Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino

Telefon: 91 416 45 15, 91 416 38 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Gryfino:

poniedziałek-piątek od 7:30 do 15:30

Urząd Pracy w Gryfinie

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Gryfino. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

PUP Gryfino kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Gryfinie. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Gryfino kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Gryfino rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Gryfinie. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Gryfino rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Gryfinie realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Gryfino

Liczba wyświetleń: 797Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS